Stypendium Rektora na Uczelni Łazarskiego jeszcze przez miesiąc
2009-08-03 17:24:41

Uczelnia Łazarskiego przedłużyła do 20 sierpnia 2009 termin rejestracji kandydatów, którzy mają szansę skorzystać ze Stypendium Rektora. Stypendium przysługuje wszystkim maturzystom, którzy uzyskali 400 i 500 punktów rekrutacyjnych. Chętni, którzy spełniają te warunki i zapiszą się w wyznaczonym terminie otrzymają odpowiednio 30% i 50% zniżki w opłatach za pierwszy rok studiów.


Oferta ta skierowana jest głównie do kandydatów, którzy nie mają jeszcze miejsca na Uczelni Wyższej. Przedłużenie terminu przyznania Stypendium Rektora to wyjście naprzeciw wszystkim tym, którzy nadal uczestniczą w procesie rekrutacji na jednej, lub kilku uczelniach.

O decyzji Władz Uczelni zadecydowała, przedłużająca się rekrutacja na uczelniach publicznych. Kandydaci, którzy do tej pory nie są zdecydowani, bądź czekają na przesunięcia na listach, mają jeszcze trzy tygodnie, aby skorzystać z szansy studiowania na Uczelni Łazarskiego nawet za połowę czesnego.

"Docierają do nas sygnały od zaprzyjaźnionych uczniów, że proces rekrutacyjny na niektórych uczelniach publicznych nie został zamknięty w wyznaczonym terminie. Oznacza to, że wielu maturzystów nadal nie może spokojnie wyjechać na zasłużone wakacje, gdyż nie mają pewności, że po powrocie będą studentami. Przedłużenie terminu przyznawania Stypendium Rektora jest szansą dla tych właśnie uczniów, którzy nie ze swojej winy nie wiedzą jeszcze, czy zostali zrekrutowani" - powiedziała nam Grażyna Drażba z Uczelni Łazarskiego

Ponadto osoby, które skończyły szkoły średnie z dobrym wynikiem i jednak nie dostały się na swój wymarzony kierunek, mają szansę już jako studenci Uczelni Łazarskiego osiągać dobre wyniki i na kolejnych etapach studiów korzystać z dopłat w postaci stypendiów naukowych, które WSHiP oferuje.


źródło: inf. wł.