Informacje o Matura.pl
portal maturzystów

Portal edukacyjny Matura.pl przeznaczony jest dla maturzystów i osób wybierających się na studia wyższe. Powstał w 1998 roku jako wynik współpracy firmy CATALIST internet+multimedia z radiem RMF-FM. Od tamtej pory działa jako samodzielny portal edukacyjny Matura.pl. Dostarcza informacji, porad oraz materiałów pomagających młodzieży przygotować się do tego pierwszego poważnego egzaminu jak również wybrać odpowiednią dla siebie szkołę wyższą.

Właścicielem portalu Matura.pl jest krakowska firma: CATALIST internet+multimedia.


CATALIST internet+multimedia

CATALIST internet+multimedia
Dostarczamy optymalne rozwiązania technologiczne organizacjom angażującym się w działalność w Internecie. Dzięki temu mogą się one skupić na ich podstawowej działalności i działać szybciej oraz efektywniej. Osiągamy ten cel dzięki wysokiej jakości naszych produktów i ciągłemu ich rozwojowi.
CATALIST internet+multimedia


CATALIST internet+multimedia jest dynamicznie rozwijającą się, polską firmą działającą w sektorze rozwiązań dla Internetu od 1998 roku. Specjalizuje się w produkcji technologii na potrzeby budowy serwisów www, e-business, reklamy oraz Internet PR.

Stworzone przez nią w 1998 roku serwisy 4free.PL oraz SONDA.pl to przykłady możliwości technologicznych firmy. Olbrzymia popularność tych serwisów, skuteczność z jaką firma radzi sobie z obsługą tak dużej ilości zarejestrowanych użytkowników (ponad 50.000) oraz ruchu generowanych komponentów on-line (kilkanaście milionów miesięcznie) potwierdzają jakość i profesjonalizm jej usług.

Firma CATALIST internet+multimedia ma na swoim koncie wiele innych osiągnięć. Współpracowała między innymi z takimi firmami jak RMF FM, Onet.PL, Unilever, eMarket, Polish Market Review. Firma jest twórcą lub właścicielem wielu popularnych serwisów w Polsce, takich jak:
Kontakt:

Internet Biuro
www: www.catalist.com.pl
e-mail: formularz
CATALIST internet+multimedia
Kraków, ul. Pychowicka 7/112
tel. kom. 0601-32-01-31powrót | strona główna