Matura z Rexoną. Stres pod kontrolą.
Już po raz drugi Rexona organizuje akcję Matura z Rexoną
Maturalny Tramwaj Rexony - najlepszy sposób na stres


Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach 9 i 10 maja w pięciu miastach Polski: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu jeździły bezstresowe Maturalne Tramwaje Rexony. Na pasażerów niezwykłych tramwajów czekała muzyka, zabawa, całkowity luz, a w Warszawie wyjątkowi goście - znane osoby, które radziły jak zwyciężyć stres. A wszystko to w ramach drugiej edycji akcji "Matura z Rexoną. Stres pod kontrolą."

Towarzystwo osób bliskich sprawia, że się rozluźniam i nabieram dystansu do problemów - mówiła Magda Stużyńska, goszcząca w warszawskim Maturalnym Tramwaju Rexony. Spotkanie z przyjaciółmi jest też sposobem na stres Andrzeja Nejmana. Norbiego odstresowuje noszenie córeczki na barana, natomiast Joanna Brodzik i Waldemar Goszcz polecali wysiłek fizyczny. Intensywnie zmieniam stres na wysiłek fizyczny, np. sprzątanie. Zamiana "złej" energii działa na mnie uspokajająco - radziła Joanna Brodzik. Bardzo dobry jest wysiłek fizyczny - basen, bieganie, spacer. Polecam także kontakt z przyrodą w towarzystwie bliskiej, zaufanej osoby - mówił Waldemar Goszcz.

Matury pisemne rozpoczęły długi i stresujący okres dla wielu młodych ludzi. Czekają ich jeszcze egzaminy ustne, a pisemne są jeszcze przed wszystkimi, którzy zdają nową maturę. Dlatego, specjalnie dla maturzystów, Rexona przygotowała już po raz drugi specjalną, odstresowującą akcję "Matura z Rexoną. Stres pod kontrolą".

Maturalne Tramwaje Rexony cieszyły się wyjątkowym powodzeniem. Konkursy, zabawy i sama obecność aktorów i piosenkarzy wprawiły wszystkich pasażerów w dobry nastrój. Znane osoby wspominały swoją maturę, rozmawiały z maturzystami, żartowały i rozdawały autografy. Na zakończenie wydarzenia w Maturalnych Tramwajach Rexony (po raz pierwszy w tramwaju!) odbył się niezapomniany koncert Patrycji Markowskiej.

czytaj więcej

Matura z Rexoną.
Stres pod kontrolą.


Jak VIP-y radzą sobie ze stresem?
Dużo konkretnych rad na maturę - bez ściemniania
--- PSYCHOTEST ---
sprawdź się, jak przeżywasz stres
Badanie Pentor wśród maturzystów
Rady osobno dla chłopców
- osobno dla dziewczyn
Co Twoi rówieśnicy myślą o ludzkim ciele? Psycholog odpowiada
Rady czytelników na stres
W dniu matury - stres pod kontrolą!

Maturalne tramwaje:
> Tak było rok temu
> ...a tak w maju 2001
Rozkład jazdy Maturalne Tramwaje Rexony wyjechały na trasy pięciu miast 9 i 10 maja. Wszystkie tramwaje, w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu rozpoczęły maturalną jazdę po trasach prowadzących przez centrum miast o 7.30 i jeździły do 17.30. W tramwajach na pasażerów czekały konkursy, zabawy, muzyka i bardzo dużo luzu.

Wszyscy maturzyści otrzymali poradniki Rexony i próbki najnowszych antyperspirantów Rexony w wariancie męskim i damskim.powrót | strona główna