Stres pod kontrolą.
Rady czytelników, jak sobie radzić ze stresem.


Zobacz inne porady czytelników

1 maja

Codziennie wieczorem staram się wyjść na długi spacer. Staram się myśleć pozytywnie, że wszystko mi się uda!
Justyna K.

Najlepiej zrobić coś, co się lubi :)
Marek

Oderwać sie od rzeczywistego świata i przenieść na najbliższy tydzien w ten wirtualny w którym matura to nic pewnego!
Joanna M.

Opakowanie lodów familijnych!!!
Magda T.

Najlepszym lekarstwem na stres, stosowanym przez moją siostrę w ubiegłym roku i przeze mnie będzie wyszalenie się na sobotniej imprezie i niedzielne party w pidżamach.
Sylwia B.

Nie przejmować się tym zbytnio, gdyż "nie taki diabeł straszny jak go malują"
Łukasz W.

Jaki?? Po prostu codziennie wybieram się na spacer do sklepu, w którym kupuje Rexonę... Nastepnie ją testuje i.... myśle, że to najlepsza antystresowa rzecz, która pomoże każdemu maturzyście, miejmy nadzieję, że mnie też... ok, bięgne po Rexonę...
Katarzyna U.

Poczytaj swego ulubionego autora (na pewno przyda się do matury, a Ty trochę sie zrelaksujesz). Polecam J.Carrolla.
Kasia G.

Zdecydowanie najlepszym sposobem na odstresowanie się przed i w trakcie matur jest po prostu nie przejmowaś się tym wszystkim tak bardzo. Zdam-będzie fajnie. A jak nie - to przecież nic się nie stanie. Można sobie zaśpiewać "już za rok matura " ;)))
Iwona N.

Nie wariować. Starać się jak najbardziej opanować, oglądać filmy (mogą się nawet przydać!), słuchać muzyki, poczytać jakąś książkę (niezobowiązujący tytuł). Pograć w jakieś gry. I 2-3 godzinki dziennie posiedziec nad pofftoorkami. Żadne tam zioła, sam jestem panem swojego stresu!
Mateusz T.

Moim sposobem opanowania przedmaturalnego stresu jest nie myśleć o tym. Akurat 8 maja przystępuje do matury z j.polskiego, nie uczę się w ogóle, bo liczę tylko na ściągi i na pewno nie bedę sie stresowała podczas pisania tej matury że coś zapomne bo tak naprawdę nic nie bendę umiała a jak zdam to powiem "Ale miałam fuksa i zdałam nie ucząc się i bez stresów.". Dziękuje i pozdrawiam wszystkich Maturzystów 2001 r.
(od red.: uwaga na błędy ort. w powyższym zdaniu)
Ania N.

Bardzo dobrą metodą na stres jest duża ilość magnezu (można kupić w aptece) i zimych posiłkow - nic cieplego!! Naprawdę pomaga wypróbowałem na własnej skórze!!!
Radosław Ch.


Podeślij i TY swoje trzy grosze!


powrót | strona główna